En Ucuz Sigortalar En Uygun Sigorta Fiyatları
Sigorta Birliği Kazanç Sağlar ! 0312 473 50 90 0212 377 55 58 - 0533 302 66 73
Anasayfa SİGORTA BİRLİĞİ
Araç Sigortaları
Sağlık SigortalarıYangın SigortalarıBireysel Emeklilik SigortasıSorularınız ve Cevaplarıİletişim
Zorunlu Trafik Sigortası
KASKO Sigortası
Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sigortası
Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası
Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası

yeşilkart sigorta, yeşilkart sigortası, yeşil kart sigorta, yeşil kart sigortası

En Ucuz Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası En Uygun Yeşil Kart (GREENCARD) Sigorta Fiyatları

En ucuz Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası en uygun Yeşil Kart (GREENCARD) fiyatları artık Sigorta Birliğinde.  Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası hakkında detaylı bilgileri aşağıda açıklamış bulunmaktayız. Yeşil Kart (GREENCARD) fiyat bilgileri için aşağıda bulunan formumuzu doldurabilir ve gönder tuşuna basarak tarafımıza iletebilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan birini arayarak bizlerle iletişim kurabilir ve sorularınız varsa direk bizlere yöneltebilirsiniz. 

Yeşil Kart Sigortası uluslararası trafik sigortası demektir. Amacı, sigortalı aracın kayıtlı olduğu ülke dışında yol alması sırasında kazaya sebebiyet verdiğinde zararın o ülkenin Trafik Kanununda öngörülen Trafik Mali Sorumluluk Sigortası limitlerine kadar temin edilmesidir.

Yeşil Kartla ilgili düzenlemeler, bu sistem içinde yer alan ülkelerde bulunan Motorlu Taşıt Büroları aracılığıyla uygulanmaktadır. Bu düzenlemeleri Türkiye’de, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği’ne bağlı Motorlu Taşıt Bürosu tarifeleri belirler ve uygulama talimatları ile standart poliçelerin bir kopyasını da Motorlu Taşıt Bürosuna iletir.

Yeşil Kart Sigortası trafik sigortası ile birlikte yapılabilir. Bu durumda sigorta başlangıç ve bitiş tarihleri aynı olmaktadır. Sigorta ettirenin talebi halinde yeşil kart teminatı, trafik sigortasının yürürlükte bulunduğu sırada, daha kısa süreler için bir zeyilname ile verilebilir. Ancak hiçbir şekilde trafik sigortasından bağımsız olarak temin edilemez.

Yeşil Kart sigortası tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olup. Yeşil kartların arka kısmında yer alan ülkeler olan Avusturya, Arnavutluk, Andora, Belçika, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Belarus, İsviçre, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danikarka, İspanya, Estonya, Fransa, Finlandiye, Büyük Britanya, Kuzey İrlanda, Yunanistan, Macaristan, Hırvatistan, İtalya, İsrail, İran, İrlanda, İzlanda, Luxemburg, Litvanya, Letonya, Malta, Fas, Moldovya, Norveç, Hollanda, Portekiz, Polonya, Romanya, İsveç, Sırbistan-Karadağ, Slovakya, Slovenya, Tunus, ve Ukrayna da geçerlidir.

Sorularınız Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası fiyatları ve daha detaylı bilgi için bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Yeşil Kart (GREENCARD) Sigortası İletişim Formu
Adınız ve Soyadınız :  *
Telefon Numaranız :
E-posta Adresiniz :  *
Yeşil Kart Sigortası İle İlgili Konu :  *
* Gerekli alanlar


yeşil kart sigorta,green card sigorta,yeşil kart sigortası,ucuz yeşil kart sigortası,en ucuz yeşil kart sigortası,uygun yeşil kart sigortası,en uygun yeşil kart sigortası,ucuz green card sigorta,ucuz green card sigortası,en ucuz green card sigortası


 

Anasayfa SİGORTA BİRLİĞİAraç SigortalarıSağlık SigortalarıYangın SigortalarıBireysel Emeklilik SigortasıSorularınız ve Cevaplarıİletişim